Latvijas 2018.gada mušiņmakšķerēšanas čempionāta pirmā posma programma, Pededze, 11.-13.maijs.

GUNTARS LAGŪNS

Latvijas 2018.gada mušiņmakšķerēšanas čempionāta pirmā posma programma, Pededze, 11.-13.maijs.

Latvijas 2018.gada mušiņmakšķerēšanas čempionāta pirmā posma programma, Pededze, 11.-13.maijs.

Latvijas mušiņmakšķerēšanas čempionāta pirmā posma sākums Pededzē nu jau nemaz nav aiz kalniem, līdz tam ir palikušas tikai nepilnas divas nedēļas.

Pārbaudes izgājieni upē rāda, ka zivis ir, un ir nadzīgas uz ķeršanos.

Jau šobrīd ir pieteiktas sešas komandas, un gaidām vēl vismaz 2-3 pieteikumus. Tas rāda, ka dalībnieku skaits šajā posmā būs pietiekoši liels, lai veidotos interesantas sacensības.

Šogad arī nedaudz pamainījām programmu, un ierasto sešu sesiju vietā organizējām tikai piecas, lai sestdien mēs varētu laicīgāk beigt un vakarā vairāk socializētos, tā ļaujot sportistiem padalīties ar savu pieredzi un piedzīvojumiem.

Vakarā plānojam parādīt nimfošanas un citus sporta mušiņmakšķerēšanas veidus, kā arī dot iespēju patestēt savu ekipējumu sportistiem, kuriem tādas vēl nav.

Gaidām pie Pededzes gan sportistus, gan arī vienkārši sporta makšķerēšanas interesentus. 

Latvijas 2018.gada mušiņmakšķerēšanas čempionāts

1.posma programma, Pededze

11.maijs, piektdiena

Vakars   Dalībnieku ierašanās sacensību vietā

(Nakšņošana ir sacensību norises vietā, teltīs)

No 18:00               Dalībnieku un kontrolieru reģistrācija

20:00      Sacensību atklāšana, izloze, sportistu un kontrolieru instruktāža

12.maijs, sestdiena

8:00        Iziešana uz sacensību zonām

09:00 - 10:30        1.kārta (90 minūtes)

Sportistu rotācija starp izlozētajām zonām

11:30 - 13:00        2.kārta (90 minūtes)

Pusdienas sacensību norises vietā

13:45                      Iziešana uz sacensību zonām

14:30 – 16:00       3.kārta (90 minūtes)

Pēc 17:00 –   Saviesīgā daļa: ekipējuma testēšana, mušu siešana, nimfošanas paraugdemonstrējumi, cita sporta mušiņmakšķerēšanas sporta veidi.

13.maijs, svētdiena

8:45        Iziešana uz sacensību zonām

9:30 - 11:00   4.kārta (90 minūtes)

Sportistu rotācija starp izlozētajām zonām

12:00 - 13:30        5.kārta (90 minūtes)

15:00      Rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana

30.04.2018