2019. gada LMMČ 1.posma rezultāti.

Pirmo reizi LMMČ tika organizēts Voldemāra dīķos, kas solīja spraigu un sīvu cīņu par labāko trijnieku. Protams, tā arī notika! Daži no sportistiem sāka pārliecinoši, velkot vienu zivi pēc otras, taču dažiem starts nepavisam neveicās. Kartējot reizi, dīķa foreles lika mums visiem pamatīgi iesvīst, jo ar katru nākamo kārtu tās palika arvien kūtrākas un kūtrākas, kas veicināja beigu posmā attapīgākajiem mušiņmakšķerniekiem izmantot pludiņmakšķerēšanas paņēmienus. Tas ir, sausā muša (pludiņš) virs ūdens un maza nimfiņa zem ūdens un tālāk jau kā klasiskajā pludiņu copē - pluds zem ūdens un tad tik piecērt! Protam aprīlim “raksturīgie” +27 arī “vecināja” foreļu aktivitāti.

Kopumā 1.posmā piedalījās 13 sportisti, kas nav īsti mūsu gaidītais dalībnieku skaits, taču azartu tas nemaz nemazina! Ļoti labi sevi parādīja mūs pagājušā gada jaunpienācēji Edijs un Mārcis, kuri attiecīgi izcīnīja 3. un 6. vietu! Malači, tā tika turpināt!

Četrās stundās tika noķertas 134 zivis, kas salīdzinot ar pagājušo gadu, ir krietni labāks rezultāts.

1.posma sacensībās uzvarēja Artūrs Suhomiro, otrajā vietā Mārtiņš Plešs, trešais Edijs Jundzis! Komandām pirmo vietu izcīnīja “Sausiņi”, otraja vietā ierondojās “Mēs zivīm Gonzo Fly” un trešo vietu ieņēma “Nimfomāni”! Aprunājoties ar dažiem dalībniekiem, jāsaka, gandrīz visi ir nobrieduši sisties par LMMČ 2019 titulu, jo viens no sportistiem minēja, ka nevis ir izcīnīta otrā vieta bet gan zaudēta pirmā, kas liek nojaust par censoņa mērķiem!!!

Nākamais posms jau pēc mēneša, Pededzē, Alūksne, 25.-26. maijs, 2 dienas.